Hoşgeldiniz  

ŞAMPİYONLUK ANITI SİYAH BEYAZ

admin | 05 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler A- A+

B.Çekmece  Belediyesi’nin Galatasaray’ın 2000 yılında UEFA Kupası’nı almasının anısına her yıl şampiyon olan  takımların bayrağını astığı  şampiyonlar anıtı 2020- 2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş’ın bayrağıyla dalgalandı.

 B.Çekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün’ün ev sahipliği yaptığı, Beşiktaş taraftarlarının da yoğun ilgi gösterdiği  törende Beşiktaş bayrağını şampiyonluk anıtına çeken isim ise Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi oldu.

“GURURUMUZ BEŞİKTAŞ’I KUTLUYOR VE ALKIŞLIYORUM”

Yerel ve ulusal basının büyük ilgi gösterdiği törende bir konuşma yapan B.Çekmece  Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün sözlerine “Gururumuz Beşiktaş’ı kutluyor ve alkışlıyorum.” şeklinde başladı. Dr. Akgün “Bu kulüp 1903’te kurulmuş,  ilk başkanı Mehmet Şamil’den bugüne kadar da spor kulüplerinin en muhteşem takımı olarak herşeyiyle çok değerli bir camiadır. Türk sporuna, gençliğine hizmet etmiş tüm başkanları da rahmetle  anıyoruz. Ahmet Nur Çebi başkanlığında Beşiktaş daha çok atağa geçti. Galatasaray’ın ayağına kadar geldi, istemedi. Fenerbahçe çok geride kaldı. Beşiktaş güzel futboluyla kararlı bir şekilde gitti. Bileğinin hakkıyla aslanlar gibi şampiyon oldu. 16. şampiyonluğu kutlu olsun. Tüm Beşiktaş’lı kardeşlerimi kutluyorum.” ifadesini kullandı.

ÇEBİ: B.ÇEKMECE’Yİ KENDİMİZE MİHENK TAŞI SAYIYORUZ

Dr. Akgün’den sonra söz alan Beşiktaş Başkanı  Ahmet Nur Çebi de “Bizi burada kucaklayan, bayrağımızı dalgalandıran B.Çekmece halkına teşekkür ediyorum. B.Çekmece’yi de kendimize mihenk taşı sayıyoruz.” diye konuştu.

DR. AKGÜN’DEN BEŞİKTAŞ’A BASKETBOL SAHASI İÇİN TAHSİS SÖZÜ

Çebi, ayrıca Dr. Akgün’den tesis sözü istedi. Dr. Akgün de B.Çekmece’de Beşiktaş’a basketbol tesisi için söz vererek “Beşiktaş için istediği  basketbol tesisi için yeri vereceğim. Her türlü desteğe hazırım.” diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Çebi de bu jest üzerine Dr. Akgün’e teşekkür ederek bu desteğini seve seve kabul ettiklerini sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından Beşiktaş Başkanı Çebi, B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ile Beşiktaşlı yöneticiler taraftarlarla birlikte Beşiktaş bayrağını B.Çekmece Şampiyonluk Anıtı’na birlikte çekti. Çebi ayrıca Beşiktaş taraftarlarının isteklerini kırmayarak taraftarlarla ayrı ayrı selfi çektirdi. Taraftarlar B.Çekmece Şampiyonluk Anıtı’nı ‘Şampiyon Beşiktaş’ tezahüratlarıyla inletti.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU

247 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle