Hoşgeldiniz  

İBB Kent Orkestrası Büyükçekmece’de sahne aldı

admin | 27 Aralık 2019 | Genel, Gündem A- A+

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Orkestralar Müdürlüğü Kent Orkestrası Büyükçekmece’de muhteşem bir konser verdi.

Birbirinden yetenekli solist ve müzisyenlerden oluşan İBB Orkestralar Müdürlüğü Kent Orkestrası şarkılarını bu kez Büyükçekmeceliler için seslendirdi.

Unutulmayacak bir konsere tanıklık ettiler

Solistlerin seslendirdiği sevilen şarkılar ve orkestranın muhteşem performansıyla unutulmayacak bir konsere tanıklık eden Büyükçekmeceliler zaman zaman solistlerin söylediği şarkılara da eşlik ettiler. Konsere Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Tuncay Tuna, Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar ve çok sayıda sanatsever katıldı.

“Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konser sonunda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, “İBB Orkestralar Müdürlüğü Kent Orkestrası’na emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımız Dr. Hasan Akgün sizlere sevgi ve saygılarımı iletmemi istediler. Kendisi yoğun iş temposu nedeniyle konsere katılamadı. Çok keyifli bir konsere tanıklık ettik. Solistlerimiz seslendirdikleri şarkılarla bizleri neşelendirdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Tuncay Tuna’da İBB Kent Orkestrasına ve konsere yoğun ilgi gösteren Büyükçekmecelilere teşekkür etti.

263 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle