Hoşgeldiniz  

Hepsi midesinden çıktı!

admin | 24 Haziran 2021 | Asayiş A- A+

İstanbul Narkotik Masası Polisleri; “Torbacı” olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına peş peşe seri operasyonlar düzenledi. 41 uyuşturucu satıcısı yakalandı. İstanbul Havalimanı’nda yakalanan İran uyruklu bir uyuşturucu kuryesinin midesinden 360 kapsüle yerleştirilmiş üç kilogram Eroin maddesi çıktı.

İstanbul Narkotik Masası Polisleri; “Torbacı” olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına peş peşe seri operasyonlar düzenledi. 41 uyuşturucu satıcısı yakalandı. İstanbul Hav,alimanı‘nda yakalanan İran uyruklu bir uyuşturucu kuryesinin midesinden 360 kapsüle yerleştirilmiş üç kilogram Eroin maddesi çıktı.

İstanbul Emniyeti’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polisleri; “Torbacı” olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına peş peşe seri operasyonlar düzenledi. 41 uyuşturucu satıcısı yakalandı. İstanbul Havalimanı’nda yakalanan İran uyruklu bir uyuşturucu kuryesinin midesinden 360 kapsüle yerleştirilmiş üç kilogram Eroin maddesi çıktı. Operasyonlarda dokuz kilo 500 gram Kokain katkı maddesi, ruhsatsız silah ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 26 bin 900 lira nakit para da de ele geçirildi.

346 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle