Hoşgeldiniz  

Evde Kal Çatalca! Dezenfekte Filosu 7/24 Görev Başında

admin | 30 Mart 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in ilk günden itibaren koronavirüs önlemleri için başlattığı çalışmalar ilçe merkezinde ve tüm mahallelerde devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in vatandaşların sağlığını korumak için  aldığı koronavirüs önlemleri kapsamında dezenfekte çalışmaları, belediye ekiplerinin yoğun mesaisi ile devam ediyor.

Özel ekipler tarafından hastane ve acil servis başta olmak üzere kurumlar, kamuya açık alanlar ve ilçenin dört bir yanı, sürekli dezenfekte edilirken Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezinde ve tüm mahallelerde cadde ve sokakları özel solüsyonlarla baştan aşağı yıkıyor, dezenfekte ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. İlçedeki çöp konteynerleri de ekiplerce sürekli dezenfekte ediliyor.

Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz

“Virüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar dezenfeksiyon çalışmalarımız durmaksızın devam edecek” diyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, çalışmaların devam edeceğini belirterek, “İlçemizde elimizden geleni yapıyor, salgına karşı dezenfeksiyonla mücadele veriyoruz. Ekiplerimiz 7/24 sahada dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor. Ancak bu mücadele toplum olarak topyekun vermemiz gereken bir mücadeledir. Vatandaşlarımızın bireysel mücadelesi de büyük bir önem taşıyor. Bu sebeple vatandaşlarımız zorunlu olmadıkça ve mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalı, hijyen kurallarına dikkat etmeli ve sosyal mesafeye özen göstermelidir. Hep birlikte göstereceğimiz azami dikkat ve sabırla bu süreci hep birlikte el ele vererek atlatacağız. Biz Çatalcamız için mesaideyiz ve gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz, vatandaşlarımızda endişeye kapılmadan bizim için sadece evlerinde kalsınlar” ifadelerini kullandı.

566 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle