Hoşgeldiniz  

ENVER KATRANCI’YA BÜYÜK ONUR

admin | 11 Haziran 2021 | Spor A- A+

Mono Elektrik Genel Müdürü Enver Katrancı’ya büyük onur.

Aynı zamanda B.Çekmece Fenerbahçe İş İnsanları  Derneği Asbaşkanı olarak görev yapan Katrancı 9.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Adamı ödülünü kazandı.

Shangri-La Bosporus’ta yapılan ödül töreninde bütün dikkatleri  üzerinde toplayan Katrancı bölgemizin de gurur kaynağı  oldu. Bölgemizde daha önce Kumburgazspor’da kulüp başkanlığı  dahil bir çok profesyonel ve amatör spor kulübüne de maddi ve manevi destek  veren Katrancı’nın bu ödülü kazanması  bölgemizde de büyük bir memnuniyet ve sevinç yarattı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un 25 Haziran’da  yapılacak kongredeki listesinde yönetici olarak adı kulislerde sıkça geçen Katrancı “Türk sporuna hizmet vermek tüm iş  dünyasının en büyük görevi. Ülkemiz pek çok spor dalında son yıllarda önemli başarılar elde etmeye başladı. Önümüzde çok önemli sportif  organizasyonlar var. Bunlardan ilki de Euro 2020. Bu vesileyle buradan A Milli takımımıza  da sonsuz  başarılar diliyorum. Kalbimiz onlarla birlikte.” şeklinde konuştu.

Ödül  gecesinden sonra kendisine sorulan “Fenerbahçe yönetimine girecek misiniz?” sorularını yanıtsız bırakan  Katrancı’nın Fenerbahçe’nin yeni  yöneticilerinden biri olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

424 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle