Hoşgeldiniz  

Dezenfekte Filosu 7/24 Görev Başında

admin | 02 Nisan 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in ilk günden itibaren koronavirüs önlemleri için başlattığı çalışmalar ilçenin tüm mahallelerinde devam ediyor.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yoğun bir çalışma gerçekleştirirken özel ekipler hastane ve acil servis başta olmak üzere kurumlar, kamuya açık alanlar ve ilçenin dört bir yanında sürekli dezenfekte çalışmaları yapıyor.


Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Çatalca’nın tüm mahallelerinde cadde ve sokakları özel solüsyonlarla baştan aşağı yıkıyor, dezenfekte ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. İlçedeki çöp konteynerleri de ekiplerce sürekli dezenfekte ediliyor.


Sağlık İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekibi ise gece gündüz demeden sağlık merkezleri, kamu kuruluşları, halk otobüsleri, taksiler, duraklar gibi bir çok alanda dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştiriyor.


“Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz”
“Virüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar dezenfeksiyon çalışmalarımız durmaksızın devam edecek” diyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, çalışmaların devam edeceğini belirterek, “İlçemizde elimizden geleni yapıyor, salgına karşı dezenfeksiyonla mücadele veriyoruz. Ekiplerimiz 7/24 sahada dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor. Ancak bu mücadele toplum olarak topyekun vermemiz gereken bir mücadeledir. Vatandaşlarımızın bireysel mücadelesi de büyük bir önem taşıyor. Bu sebeple vatandaşlarımız zorunlu olmadıkça ve mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalı, hijyen kurallarına dikkat etmeli ve sosyal mesafeye özen göstermelidir. Hep birlikte göstereceğimiz azami dikkat ve sabırla bu süreci hep birlikte el ele vererek atlatacağız. Biz Çatalcamız için mesaideyiz ve gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz, vatandaşlarımızda endişeye kapılmadan bizim için sadece evlerinde kalsınlar” ifadelerini kullandı

580 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle