Hoşgeldiniz  

COVİT 19 VE COVİT 19 AŞISI III

Mehmet Zehir | 04 Mayıs 2021 | Genel A- A+

ONAM BELGESİ

Onam Belgesini ve altındaki twıtter paylaşımını okuduğumuzda Onam Belgesi’nde söylenenlerin harfiyen ortaya çıktığı görülmektedir. Buna göre Covit19 ve Covit 19 aşısının inandırıcılığı söz konusu olmadığı itiraf edilmektedir. Peki öyleyse bu yaşanılanlar nedir? Bu yaşanılanların birçok nedeni vardır. Hangisinin doğru olduğu ciddi araştırmalar yapılarak ortaya konulmuyor. Medya gücüyle insanların beyni karmakarışık hale getiriliyor ve bunun üzerinden insan sağlığıyla oynanıyor. COVİT 19 çıkmadan önceki 1 yıllık süreçteki ölüm oranlarını aldığımızda kişilerin neden öldüklerini yaptırdığımız otopsi sonucunda biliyorduk ve o hastalığa karşı hangi tedbirler alacağımızı öğrenebiliyorduk. Ve o ölüm oranlarında hastalıkların türleri vardı. Pandemi sürecinde hastaneye yolu düşen kesinlikle COVİT19 hastalığına yakalanmış kabul ediliyor ve ettiriliyor; hastalığın bulaşıcılığı dikkate alınarak tedavi yapılabiliyor ama ölüsüne otopsi yapılamıyor. Mantığın kabul etmediği bu durum herkes için aynı olsa yine gam yemeyeceğiz. Yönetenlerin koymuş oldukları yasakları en başta kendileri delerken ortada görükmeyen bulaşıcı virüs aynı kişilerin yasak koydukları zamanlarda sahneye çıkıp zil takıp oynuyorlar. O halde bu virüs kontrol edilebilir bir virüs olduğunu düşünmek mantığa aykırı olabilir mi?

Sokakta üç kişinin karşılıklı konuşmasının yasak olduğu bir PANDEMİ SÜRECİNDE başkalarına yasak olan kongreler, AKP iktidarınca binlerce il-ilçe kongreleri ardından binlerce kişinin katılımıyla büyük kongresini yaptı.

Hepimizin cenazelerine otuz kişiden fazla katılması yasakken; AKP’nın siyasi iklimine katkı yapanlarının cenazeleri binlerce kişiyle kaldırılıyor olması İslam dininde gizli bir ruhban sınıfının olup olmadığını düşündürtmeyi de sağlamıştır.

Gelen aşı, kullanılan aşı farklı farklı yerlerden gelmiş olup, idarenin istedikleri kalitesinde daha güvenilir olanlar, idarenin istemediklerinde kalitesi yerlerde sürülenler kullanıldığı açık olup burada da bir çifte standart uygulandığı görülmektedir.

Hayat pahalılığını halka yansıtan iktidar, kendisi için hiçbir şatafattan çekinmediği gibi halkın doğru bilgilendirilmesi içinde hiçbir fedakârlık yapmadığı görülmektedir.  Bu virüs olsun olmasın, insanlarımızın bağışıklık sisteminin güçlü olması gerekirken ve bunun için oksijen ve güneş olmazsa olmaz iken evlere hapsedilmek kime karşı ülkemizin bizim bilmediğimiz kapitülasyondur anlamak mümkün değildir.

İnsanlık küresel çeteler ile ulus devletlerin iktidarlarını ele geçirenler arasındaki iş birliğinin kölesi yapılmak istendiği açıktır. Bu nokta da halkımızı bilinçli olması gerekmektedir.

İşin özü ve özeti şudur: Maske ile zayıflatılmış ciğerler, korkuyla zayıflatılmış bağışıklık sistemi, eve kapatıp D vitamininden faydalanamama üzerine yanlış tanı ve tedavi insanların ölmesine sebep oluyor.

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle