Hoşgeldiniz  

Çatalca’da “Gençler Başkanla Buluşuyor” Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

admin | 16 Aralık 2019 | Eğitim, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi kapsamında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner toplumun her kesimine sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı ile görevini sürdürüyor. Bu doğrultuda Çatalca’da daha önce yapılmamış birçok projeyi hızlı bir şekilde hayata geçiren Başkan Mesut Üner, gençlere yönelik çalışmaları onların fikir ve düşüncelerini de dikkate alarak gerçekleştiriyor.
Belediye Başkanı Mesut Üner’in gençlere yönelik en önemli projelerinden biri olan “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da Çatalca Belediyesi Kültür Evi’nde gençlerle bir araya gelen Başkan Mesut Üner, gençliğe yönelik ve genel hizmetler hakkında detaylı bilgiler vererek gençlerin görüş ve önerilerini aldı.

Gençlerimize güveniyorum

Haftalık gençlik buluşmasında gençlerin yoğun sevgi seliyle karşılanan Başkan Mesut Üner, gençlerle bir arada olmayı, fikir ve düşüncelerini dinlemeyi önemsediğini belirterek , “Gençlerimize güveniyorum. Gençlerimizin ülkemize, milletimize faydalı bireyler olacağına inanıyorum. Ülkemizin gençlere ihtiyacı var. Belediyemizin kapıları gençlerimize her zaman sonuna kadar açık. Onların görüş ve taleplerine cevap vermek, yanlarında olmak bizim en büyük görevimiz. Gençlerimizi sporsal faaliyetlere yöneltmek için Çatalca Belediyespor Kulübümüzü kurarak birçok branşta spor okulumuzu açtık. Ayrıca kültürel, sanatsal kurslarımız kültür merkezimizde devam ediyor.“ Gençler Başkanla Buluşuyor” projemizi hayata geçirerek gençlerimizin görüş ve önerilerini, ilçemizin geleceğine dair hayallerini, beklentilerini öğreniyoruz” ifadelerine yer verdi.
Gençler Başkan Mesut Üner’e projelerinden ve gençliğe verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

360 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle