Hoşgeldiniz  

Çatalca Meclisi görüşüldü

admin | 05 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler A- A+

Çatalca Belediye Meclisinin Temmuz Ayı 2021 Yılı Toplantısının 1. Birleşimi 5.07.2021 Pazartesi günü saat 11.00’de Başkan Mesut Üner Başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti.

Temmuz ayı 2021 Meclis Toplantısının Çatalca’ya hayırlı olmasını temenni eden Başkan Mesut Üner’den sonra Meclis Grup Başkan Vekilleri Temmuz ayı belirli gün ve haftalarıyla ilgili gruplarının açıklamalarını meclise sundular.

Meclis Toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti. 

GÜNDEM :  

1-) İstanbul Büyükşehir Belediyesince 2021 yılı yatırım programlarında kullanılmak üzere İlçe Belediyelere yapılacak mali ve ayni yardım talebi ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğünün Teklifi.

2-) Belediyemiz hizmetlerinde kullanılan araçlarımızın haciz edilmemesi ile ilgili Destek Hizmetleri Müdürlüğünün Teklifi.

3-) İlçemiz sınırları içerisinde kırsal yerleşim özelliği taşıyan mahalle ve alanların belirlenmesi ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğünün Teklifi.

Görüşülen gündem maddelerinden ilk iki maddesi oy birliğiyle Meclisten geçerken, 3. Madde Tarım ve İmar Komisyonlarına oy birliğiyle havale edildi.

Çatalca Belediye Meclisi tatile girdi ve Meclisin bir sonraki toplantısı 6 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 11.00’de gerçekleşecek.

287 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle