Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediyesi’nden Rahat ve Güvenli Alışveriş için Pazarda Denetim

admin | 02 Ocak 2020 | Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Gündem, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha rahat ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Çatalca’da esnaf ve vatandaşların karşılıklı olarak memnuniyetini önemseyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in verdiği talimatlar doğrultusunda Zabıta Müdürlüğü ekipleri,  pazar denetimlerine de ara vermeden devam ediyor.

Perşembe günleri ilçede kurulan halk pazarında denetim yapan Zabıta Ekipleri, esnafın en iyi koşullarda hizmet vermesi ve vatandaşların pazar alışverişlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmesi için çalışıyor.

Denetimsiz Satışlara Geçit Yok

Esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dikkate alarak çözümler üreten Çatalca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta gıda pazarında gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uyulup uyulmadığını kontrol ederken bu hafta da giyim pazarında fiyat ve etiket kontrolleri ile tezgah denetimlerinde bulundu. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerin hem vatandaşların sağlığı hem de maddi açıdan zarara uğramaması için önemli olduğunu belirterek denetimlerin devam edeceğini vurguladı

415 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle