Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediyesi Ailelerin Mutluluğuna Ortak Oluyor Bebeklere “Hoş Geldin” Diyor

admin | 10 Şubat 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediyesi, Başkan Mesut Üner’in hayata geçirdiği “Hoş Geldin Bebek” projesi ile dünyanın en değerli hazinesi olan evlada sahip olan anne babaların sevincine ortak olmaya devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, göreve başlar başlamaz hayata geçirdiği projelerden birisi olan “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında ailelerin yeni üyelerine “hoş geldin” diyor. “Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yarınlarımız, umudumuz” sözlerini her fırsatta dile getiren Başkan Mesut Üner’in talimatlarıyla başlayan projede,  yeni bir bebeğe sahip olan anne babalar ziyaret edilerek hem onların sevinci paylaşılıyor hem de hazırlanan özel hediye paketi kendilerine sunuluyor

Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında Belediye Başkanı Mesut Üner’in eşi Aydan Üner ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Sorumlu Meclis Üyesi Tuba Uzun ziyaretlerde bulundu.

“Vatanımıza, milletimize ailesine hayırlı bir evlat olsun”

Pınar – Kadir Karatuzla çiftinin bebekleri Güneş’i, Leyla – Fırat Bayar çiftinin bebekleri Ebrar Ayşe’yi, Gülşah – Semih Çalkap çiftinin bebekleri Ege’yi, Buse Gül – Sinan Çakır çiftinin bebekleri Sare’yi ve Aylin – Emrah Ortakaya çiftinin bebekleri İlter’i evlerinde ziyaret eden Başkan Mesut Üner’in eşi Aydan Üner ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Sorumlu Meclis Üyesi Tuba Uzun dünyaya gelen çocukların vatanımıza, milletimize ve ailesine hayırlı bir evlat olması temennisinde bulundu.

“Başkanımıza çok teşekkür ederiz”

Ziyaret edilen aileler; “Bizleri düşünerek böyle güzel bir projeyi hayata geçiren Belediye Başkanımız Mesut Üner’e çok teşekkür ediyoruz. Bizleri çok mutlu ettiniz” sözleriyle memnuniyetlerini dile getirdi.

Başkan Mesut Üner’in özenle üzerinde durduğu Hoş Geldin Bebek Projesi’nden Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuran vatandaşlar yararlanmaya devam edecek.

520 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle