Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Okul Ziyaretlerinde Bulundu

admin | 08 Ocak 2020 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geliyor.

Eğitime büyük önem veren ve okulların ihtiyaçlarının giderilmesi, yenilenmesi ve iyileştirilmesi yönünde birçok çalışma ve proje yapan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, okul ziyaretlerine devam ediyor.

Çatalca Final Anadolu Lisesi ve Çevre Bilim Koleji’ni ziyaret eden Başkan Mesut Üner; öğretmenlerle ve idarecilerle görüşerek okulların genel durumu, faaliyetleri, etkinlik ve projeleri ile ihtiyaçları konusunda bilgi aldı. Geleceğimiz olan çocuklarımızın iyi bir şekilde yetişmesinde en büyük görevlerden birinin öğretmenlere düştüğünü dile getiren Başkan Mesut Üner, bu nedenle öğretmenlerin fikir, öneri ve taleplerinin değerli olduğunu ifade etti.

İyi tatiller diledi

Okul ziyaretlerinde sınıfları da dolaşan Başkan Mesut Üner, başarıya giden yolun çalışmaktan geçtiğini söyleyerek öğrencilere derslerine çok çalışmaları öğüdüyle, başarılar diledi.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner okul ziyaretlerinde yarıyıl tatiline girecek öğrencilere ve onları hayata hazırlayan öğretmenlerimize iyi bir yarıyıl tatili geçirmeleri temennilerinde de bulundu.

303 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle