Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Çatalca’ya Yeni Bir Spor Tesisi Kazandırıyor

admin | 06 Ocak 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Yerel Haberler A- A+

Spor tesislerinin toplumun tüm kesimlerine hizmet vermesi nedeniyle büyük önem taşıdığını ifade eden Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ilçeye yeni bir spor tesisi daha kazandırıyor.

Çatalca’nın sağlıklı bir kent olması hedefiyle ve yeni nesillerin spora yönlendirilmesi amacıyla spora, sporcuya ve spor yatırımlarına büyük önem veren Belediye Başkanı Mesut Üner ilçeye yeni bir spor tesisi daha kazandırıyor.

Yıllardır Kabakça Mahallesinde atıl olarak duran futbol sahasına yapılacak olan spor tesisi çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Mesut Üner, buranın gençlerin sadece futbol oynadığı bir mekân olmayacağını aynı zamanda bir spor eğitim merkezi olacağını belirtti.

“Tesislerimiz gençlerimize yol gösterecek”

Bu proje sayesinde bölgenin tüm amatör kulüplerdeki genç futbolcuların da daha sağlıklı şartlarda spor yapma imkânına kavuşacağını belirten Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Boş vakitlerini spor tesislerinde geçiren sağlıklı bir nesille, geleceğe yürümek istiyoruz. Kötü alışkanlık edinmeme adına, sağlık adına bu tesislerimiz gençlerimize yol gösterecek. Ayrıca yapılan her bir spor tesisi o ilçede, o bölgede yaşayan gençlerin, kadınların, vatandaşların hayata daha sağlıklı tutunmalarına ciddi anlamda imkân kazandırıyor. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz, çünkü hep birlikte Çatalcayız” şeklinde konuştu.

275 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle