Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Çalışmaları Yerinde İnceledi

admin | 18 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ilçede hummalı bir çalışma yürütürken ekipler tarafından gerçekleştirilen her çalışmayı başladığı andan bitimine kadar titizlikle inceliyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ferhatpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesinde yürütülen yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Mesut Üner çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmayla ilgili bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Mesut Üner, “Fen İşleri Müdürlüğümüz ile gerek ilçe merkezimizde gerekse mahallelerimizde çalışmalarımız aralıksız biçimde devam ediyor. Atatürk Caddemiz ilçemiz ulaşımında önemli bir konumda bulunuyor. Ayrıca İlyas Çokay Devlet Hastanemizde burada yer alıyor. Ekiplerimizin kaldırım ve yol düzenleme çalışmaları sona erdiğinde, vatandaşlarımız için daha kullanışlı ve Çatalca’mıza yakışır bir hal alacak. İhtiyaç duyulan noktalarda belirlenen program çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaldırımlar yapılıyor, okullar boyanıyor

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yoğun bir tempoda sürdürülen çalışmalarla ekipler; Başak Mahallesi Geniş Sokakta, Çanakça Mahallesi Akgül Çıkmazında, Fatih Mahallesi Cesim Sokakta Ferhatpaşa Mahallesi Kızılay Sokak’ta ve Kestanelik Mahallesi İrem Sokak’ta bulunan yolların bakım ve onarımını yaparak malzeme serimini gerçekleştirdiler. 

Çakıl Mahallesi Şehit Tamer Aydın Sokakta, Çakıl Mahallesi Eker, Fahri ve Güldefne Sokakta asfalt çalışması yapan ekipler, İzzettin Mahallesi Mecit Sokak’ta ve Başak Mahallesi orman yollarında reglaj çalışmasını tamamladılar.

Dr. Mehmet Ali Sokak’ta, İhsaniye Mahallesi Pınarca Sokak’ta kaldırım onarım çalışmasında bulunan ekipler Mescit Sokakta da rögar kapağı etrafı ve kaldırım çalışmalarını yaptılar. 
Planlanan program çerçevesinde çalışmaları hızlı bir şekilde gerçekleştiren ekipler tarafından 
Çanakça Mahallesi Yanık Alay Caddesi’nde büz konulması çalışması yapılırken Çakıl yolu kavşağı altında imar yolu yapım çalışması, Yalıköy Mahallesi Göl Yolu Caddesine yağmursuyu hattı döşeme işi ve Ovayenice Mahallesi Damlıca Sokak’ta bulunan kadastral yola malzeme serimi yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

İlçede bulunan okullara eksik ve ihtiyaçlarını temin ederek, bakım, onarım ve tadilatlarını yaparak destek olan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in talimatları doğrultusunda Kestanelik İlk ve Ortaokulu’nda da oyun alanları ve bordürler boyanarak yenilendi.

805 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle