Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısına Katıldı

admin | 06 Ocak 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Cem Vakfı Çatalca Şubesi tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısına katıldı.

 Çatalca Cem Evi’nde Cem Vakfı Çatalca Şubesi tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Bu yıl 3.sü yapılan kahvaltı buluşmasına Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de katılım gösterdi.

Konuklara teşekkür edildi

Cem Evi Başkanı Salih Metin, birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı ve kültürel varlıkları ortaya çıkartarak yaşatmayı amaçlayarak düzenledikleri kahvaltıya katılımlarından dolayı konuklara, “Kahvaltımızda bizleri yalnız bırakmayan Çatalca Belediye Başkanımıza ve değerli misafirlerimize gerek şahsım gerekse yönetim kurulumuz adına en içten şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum” sözleri ile teşekkür etti.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca’da ayrışmalardan değil birleşmelerden, kardeşlikten yana bir yaklaşım ve anlayış ile çalışmaların devam ettiğini ve bu programda da olduğu gibi beraberliği, kardeşliği pekiştirecek organizasyonlarında bu anlamda önemli olduğunu ifade etti.

538 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle