Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner Akalan Mahallesini Ziyaret Etti

admin | 22 Ocak 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner mahallelere yaptığı ziyaretler kapsamında Akalan Mahallesini ziyaret ederek Muhtar Abdül Yörük ve mahalle sakinleriyle görüştü.

Belediyeler ile muhtarların birbirini tamamlayan iki unsur olduğunu söyleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner mahalle ziyaretlerine devam ederek yapılan çalışmaları yerinde inceliyor ve muhtarlardan mahalleye dair son durum hakkında bilgi alıyor.

Ziyaretlerde muhtarlar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek belediye çalışmaları ve mahallelerin ihtiyaçları hakkında da görüş alışverişinde bulunan Başkan Mesut Üner son olarak Akalan Mahallesine ziyarette bulundu.

Vatandaşlarımızın talep ve istekleri yol haritamız oluyor

Akalan Mahallesi Muhtarı Abdül Yörük ve mahallelilerle görüşen Başkan Mesut Üner, mahallenin ihtiyaçları ve eksiklikleri konusunda bilgi aldı. “Mahallerimizi ziyaret ederek muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın görüşleri, talep ve istekleri çalışmalarımızda yol haritamız oluyor” diyen Belediye Başkanı Mesut Üner, “Biz vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla diyaloğumuzu, birlikteliğimizi sürdürmeye, talep ve isteklerini elimizden geldiğince en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz. Çünkü biz, her zaman ifade ettiğim gibi Birlikte Çatalcayız. Önemli olan aldığımız görevi en iyi şekilde yerine getirerek hemşehrilerimizin istek ve taleplerine karşılık olmaktır, bu amaçla çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Akalan Muhtarı ve vatandaşlar, İlçedeki tüm mahallelere olduğu gibi Akalan Mahallesine de yaptığı çalışmalardan, katkı ve desteklerden dolayı Başkan Mesut Üner’e teşekkür ettiler.

252 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle