Hoşgeldiniz  

BU KEMAL KILIÇDAROĞLU, Bu Ülkeyi Yönetemiyor!

Naci Akay | 08 Şubat 2021 | Köşe Yazıları


Naci Akay
bilgeofis@hotmail.com

   Bu Kemal Kılıçdaroğlu var ya, devletin bütün gücü ve imkanları elinde ve emrinde olduğu halde, bu ülkeyi bir türlü yönetemiyor. Ben de bundan böyle, laftan başka bir üretimi ve halka faydası olmayan bu Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir daha seçmem ve iktidara getirmem.

    Değerli okurlarım; Bildiğiniz gibi, devletimiz batma noktasındadır. Halkın büyük umutlarla seçtiği Kemal Kılıçdaroğlu, bu memleketi yönetemedi gitti. Ve, batma noktasına getirdi.

     Oysa, bu millet onu büyük umutlarla seçmiş ve önemli ölçüde oy vermişti.

    Kemal Kılıçdaroğlu, bu teveccühün kıymetini hiç bilmedi. Kılıçdaroğlu, bir muhalefet partisi lideri olduğu halde, yönetimde kendine yüklenen sorumluğu ve tanınan imkanların kıymetini hiç bilmedi.

      Onun bu muhalefeti sırasında, CHP içinde yolsuzluklardan geçilmez oldu. Bu CHP’liler, Kılıçdaroğlu’na ve onun göz yummalarına güvenerek, düzgün hiçbir iş yapmadılar. Devletin bütün imkanlarını kendi çıkarları için kullandılar.

     Kılıçdaroğlu, bütün bu rezillikleri gördüğü halde, hepsine göz yumdu. Kendi oğlu bile, devletten ve öteki yollardan yürüttüğü paralarla, doğuya giden trenleri ucuz fiyata alıp, işletmeye başladı.

                                  KAVGACI KILIÇDAROĞLU

    Kemal Kılıçdaroğlu, halkın tamamı onu destekliyor sanıp, önüne kim gelirse kafa tutmaya başladı. Bir muhalefet lideri olduğunu unutup, yabancı devlet adamlarına bile posta koydu ve hepsini korkuttu.

     Fransa Başkanı Macron bile, “Ben bu Kılıçdaroğlu’na laf yetiştiremem ve  bir daha bulaşmam” diyerek hemen tırstı. Ve, geri adım attı.

    Kemal  Kılıçdaroğlu’nun başka kötü davranışları daha var. Mesela, Onun aracına yol vermeyenlerle, ona yan bakanlara hemen hakaret ve tazminat davası açtığı söyleniyor. Hakimleri de korkutan Kılıçdaroğlu’nun, kazandığı tazminatlardan, bir villa belki de iki ya da üç villa yaptıracağı da söyleniyor.

     Boğazına çok düşkün olan Kılıçdaroğlu’nun, Ankara’daki evini bir Saray gibi döşetip, egzotik meyvelerle beslendiği ve koruma Ordusu sebebiyle yanına hiç kimsenin yaklaşamadığı ayrıca söyleniyor.

     Kılıçdaroğlu, bir Muhtardan her ne kadar bir tokat yediyse de, şimdi en büyük tokadı milletten yememek için hesap üstüne hesap yapıyor.

    Böyle giderse, Kılıçdaroğlu’nun ana Muhalefet liderliğini bırakmayacağı ve inadına yetkilerini sürdüreceği ifade ediliyor.

    Bir Korona aşısını bile getirtip, halka veremeyen ancak kendi sağlığı ile yakınlarını düşünen bu Kemal Kılıçdaroğlu ile bu Ce Ha Pe den acaba bu millet ne zaman kurtulacak?

     Şimdi millet, bu ülkeyi yönetemeyen ve yolsuzlukları rutin hale getiren bu Kılıçdaroğlu’ndan kurtulacağı o günleri bekliyor.

148 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle