Hoşgeldiniz  

BU İKTİDAR DÖNEMİNDE, Sahte Gelin Furyası!

Naci Akay | 08 Şubat 2021 | Köşe Yazıları


Naci Akay
bilgeofis@hotmail.com

     Elverişli kadınlar, sahte gelin yapılarak paralı, üstelik yaşlı erkeklere satılıyor. Parayı aracılar alırken, sahte gelinler dolandırdıkları erkeği terk edip kaçıyor. Bu devletin Emniyeti ve Adliyesi varken, bu rezaleti kimi TV’lerden izliyor ve öğreniyoruz. Bu iktidarın sayesinde, devletin bittiği, bir kere daha anlaşılıyor.

    Değerli okurlarım, Bu memlekette yaşayan vatandaşlar olarak, hemen her gün çeşitli rezilliklerle karşılaşıyoruz. Çeşitli sebeplerle, daha doğrusu sebepsiz yere öldürülen kadın cinayetlerinden başka, yolsuzluklar, vatandaşın kapısını kırıp ev ve iş yerlerine girip yapılan soygunlar, özellikle yaşlı insanların üç kuruşuna tenezzül edip dolandırmalar ve sonu gelmeyen kayırma ve yolsuzluklar, ülkemizde nefes almayı bile zorlaştırdı.

      Her gün yeni bir rezalete işaret eden, TV’lerin haber bültenlerinden yaşanan bu pislikler akıyor ve halkımız yarın başına neyin gelebileceğini bilemiyor ve korkuyor.

                                   SAHTE GELİN FURYASI

       Şimdi de bir TV kanalının yaptığı programlardan izliyor ve  bir “Sahte Gelin” furyası yaşıyoruz. Olayı biliyorsunuz. Yurt geneline yayılan bir veya bir kaç çete, genç kız ve kadınları kandırıp, para karşılığı ya da tehditle bu çete alıyor. Evlenemeyen, ancak evlenme meraklısı kimi halkımıza yanaşıp, bu kadınları para karşılığı güya eş olarak pazarlıyor, yani satıyor.

    Kadınlık onurunu ayak altına alınan bu kadınlar da, bu çetelere yem olup para karşılığı bedenlerini satıyor ve paraları alıp kaçıyorlar. Paranın az bir kısmı bu kadınlara veriliyor ve esas parayı bu çeteler alıyor. Vatandaş da, dolandırıldığı ile kalıyor.

     Bu kadar açık bir kanunsuzluğa karşı devletin gücü ve otoritesi ortada görünmediği için bu dolandırıcılar, her yerde cirit atıyor.

      Söylenenlere göre, çete Türkiye’nin 33 vilayetinde iş başında ve böyle hileli kadın pazarlıyor.

     TV kanalı olmasa, hasır altı edilen ve takip edilmeyen bu rezillikler gizli kalacak ve bu ahlaksızlar her tarafı saracaklar.

      Lafı fazla uzatmak istemiyorum. Özetle diyebilirim ki, Vakıf adı altında faaliyet gösterip, yurtlarında cinsel saldırı ve tecavüzlerin yaygın olduğu, kadının bir eşya gidi göründüğü ve gösterildiği, dindar ve din adamı kisvesi altındaki sakallıların küçük çocuklara tecavüz ettiği, bu tecavüzcüleri savunan devlet otoritesinin “Bir defadan bir şey olmaz” dediği ve kadın cinayetlerinin rutin hale geldiği bu memlekette, huzurla yaşayanları tebrik etmek lazım.

      Değerli vatandaşlarım, müsterih olun. Her karanlık gecenin nurlu bir sabahı olacaktır. Başınıza başka bir şey gelmemesini bekleyip, sabırlı olun.

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle