Hoşgeldiniz  

BEYLİKDÜZÜSPOR KULÜBÜ TESİSLERİ, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ KULLANIMINA AÇILDI

admin | 27 Mart 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık A- A+

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ VE BEYLİKDÜZÜSPOR’DAN ÖRNEK İŞBİRLİĞİ

BEYLİKDÜZÜSPOR, KAPILARINI KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇTI

BeylikdüzüBelediyesiveBeylikdüzüsporKulübü, koronavirüssalgınısürecinde, özveriyleçalışanveveailelerinivirüstenkorumakiçinevlerinegidemeyensağlıkçalışanlarıiçinhareketegeçti. BeylikdüzüsporKulübü’ndengelentalepdoğrultusunda, Kavaklı Hasan DoğanStadı’ndabulunanBeylikdüzüsporKulübüTesisleri, ilçedevebölgedekihastanelerdegörevyapandoktorlarınvesağlıkçalışanlarınınkullanımınaaçıldı. DezenfeksiyonişlemleriBeylikdüzüBelediyesitarafındanyapılan30 yatakkapasitelitesisler, salgınlamücadeleboyuncasağlıkçalışanlarınınhizmetindeolacak.

BeylikdüzüBelediyesiveBeylikdüzüsporKulübü, koronavirüssalgınınedeniyleyoğunbirmesaiiçindeçalışanveevlerinegidemeyensağlıkçalışanlarıiçinörnekbirişbirliğineimzaattı. BeylikdüzüsporKulübüTesisleri’ninsalgınlamücadelesürecinde, sağlıkçalışanlarınınkullanımınaaçıldığınıaçıklayanBeylikdüzüBelediyeBaşkanı Mehmet Murat Çalık, “Gecesinigündüzünekataraközveriyleçalışansağlıkçalışanları, bizimkahramanlarımız. Onlariçin ne yapsak az. BeylikdüzüsporKulübüBaşkanıMetinAydın’avekulüpyöneticilerine, örnekdavranışlarıiçinteşekkürediyorum. Bu zorgünleri,yardımlaşmavedayanışmaruhuylahepbirlikteatlatacağımızayürekteninanıyorum.” dedi.BeylikdüzüsporKulübüBaşkanıMetin Aydın da “Zorgünlerimizde, sağlıkçalışanlarımızhepyanımızdalar. Biz de onlarınfedekarlıklarınabuşekildedestekolmakistedik. Bu zorsüreçte, onlarımisafiretmektenmutlulukvegururduyuyoruz.” diyekonuştu. 

Çalık: DayanışmaRuhuylaMücadeleyiKazanacağız

VirüslemücadeledeherkesegörevdüştüğünüsöyleyenBeylikdüzüBelediyeBaşkanı Mehmet Murat Çalık, “Birlikveberaberlikiçindehareketetmemizgerekenbusüreçte, sağlıkçalışanlarımızınyanındayız. Toplam 30 yatakkapasiteliBeylikdüzüsporKulübüTesisleri, vatandaşlarımızınsağlığıiçincanlarınıortayakoyaraközveriyleçalışansağlıkçalışanlarımızınkullanımınaaçıldı. Bu zorlusüreçteözveriylefedakarlıklagörevyapantümsağlıkçalışanlarınateşekkürediyorum.Tedbirleralarak, alınantedbirlereuyarak, dayanışmaveyardımlaşmaruhuylahareketederekbumücadeleyikazanacağız.”şeklindekonuştu.

Aydın: DestekOlmaktanMutlulukDuyuyoruz

BeylikdüzüsporKulübüBaşkanıMetin Aydın iseyaptığıaçıklamada “Virus salgınınedeniyleliglerearaverilmesiylebirlikte, biz de kulüpolarak ‘Doktorlarımız, sağlıkçalışanlarımıziçin ne yapabiliriz?’ diyedüşündükveKavaklı Hasan DoğanStadı’ndabulunantesislerimizi, ilçemizdevebölgemizdekihastanelerdeçalışandoktorlarımızınvesağlıkçalışanlarımızınkullanımınaaçmakistedik. BelediyeBaşkanımız Mehmet Murat Çalık’akonuyuilettik. BelediyeBaşkanımız, konuylayakındanilgilendi. Belediyemiztarafındandezenfeksiyonişlemleriyapılantesislerimizi, doktorlarımızvesağlıkçalışanlarımızkullanmayabaşladılar. Tesisimizde30 sağlıkçalışanınımisafiredebiliyoruz. Çalışanarkadaşlarımız, tesislerimizde, hijyenkonusunamaksimumözengösterereksağlıkçalışanlarımızodalarındançıktıktanhemensonra, odalarıtemizleyiphavalandırıpbirsonrakikullanımiçinhazır hale getiriyorlar.Zorgünlerimizdehepyanımızdaolansağlıkçalışanlarımızadestekolmaktanmutlulukduyuyoruz.” şeklindekonuştu. 

505 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle