Hoşgeldiniz  

Başkanımız Mesut Üner’ “Gençlerimize ve Ailelerine Destek Oluyoruz”

admin | 20 Şubat 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in üniversiteye hazırlanan gençlere ve ailelerine destek olmak amacıyla açtığı Sürekli Eğitim Merkezi’nde öğrenciler konusunda uzman öğretmenler eşliğinde sınavlara hazırlanıyor.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, üniversite hayali kuran ancak, ilçe dışındaki kurslara gitme zorluğu ve maddi olanaksızlıklar nedeniyle sınava hazırlık sürecinde güçlük yaşayan öğrencilere ve ailelerine destek olmak için Sürekli Eğitim Merkezini kurarak ücretsiz olarak öğrencilerin hizmetine sundu.

Sürekli Eğitim Merkezi’nde sınavlara hazırlanan gençlerin, hayallerine kavuşmak için sıkı bir disiplinle çalıştığını belirten Başkan Mesut Üner, “Çatalcalı vatandaşlarımızla büyük bir aile olduk ve ailemizin genç bireylerinin gelecekleri için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Üniversiteye hazırlanan, üniversitede okumayı hedefleyen gençlerimizin önünde artık hiç bir engel kalmasın istiyoruz. Öğrencilerimizin yakalayacakları başarı onlar için ne kadar önemliyse bizler için de aynı derecede önemli. Sürekli Eğitim Merkezimiz ile gençlerimizin geleceğe umutla bakmasına vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kaydetti.

Gençlerimizin daima yanındayız

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Sürekli Eğitim Merkezi’ne yaptığı ziyarette 06 Şubat’ta başlayarak 3 Mart 2020 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek tüm öğrencilere başarılar diledi. Gençlerin sınava hazırlık yolunda yalnız olmadıklarını dile getiren Başkan Mesut Üner, öğrencilere sınavı yaşamın tek ve en önemli dönüm noktası gibi algılamamalarını hatırlattı. Gençlere stres yapmayın çağrısında da bulunan Başkan Mesut Üner, “Hedefe giden yolda başarmanın birinci kuralı çalışmak ve inanmaktır. Sınava hazırlık döneminin ödülünü ileride alacaksınız. Bizler başarmak için çalışan siz değerli öğrencilerimize güveniyoruz. Bu yolda sizlerin yanında olan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Sürekli Eğitim Merkezi’nde eğitim alan öğrenciler, “ Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in bizler için açtığı kurslarda rahat bir ortamda özel ders alır gibi eğitim alıyoruz. Bizlere bu imkanı sunan Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ediyoruz” dediler.

265 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle