Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner’in Kurduğu Özel Ekipler Çatalca’da Dezenfeksiyon Çalışmaları Yapıyor

admin | 12 Mart 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 Sağlık Bakanlığınca Corona Virüsünün ülkemizde de görüldüğüne dair yapılan açıklamadan sonra Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in talimatları doğrultusunda ilçede dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştiriliyor.

Başkan Yardımcısı Ömer Erçin koordinesinde yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinden oluşturduğu ekipler ile ilk etapta ilçede faaliyet gösteren Şoförler Odasına Bağlı olarak çalışan toplu taşıma araçlarının( otobüs, minibüs, taksi ve servis araçları) dezenfekte edilmesi ile başladı.

Alınan tedbirler kapsamında, vatandaşların virüslerden olabildiğince uzak tutulması için sürdürülen dezenfekte çalışmaları, ekipler tarafından İlçede bulunan okullar, ibadethaneler, kamu kurum ve kuruluşları, oyun ve park alanlarında program dahilinde hız kesmeden periyodik olarak devam ediyor.

İlçenin sağlığı ve huzuru için viral enfeksiyon ve virüslere karşı dezenfekte çalışmaları yapıldığını ve tedbirlerin üst seviyeye çıkarıldığını belirten Başkan Mesut Üner, vatandaşlarımızdan beklentilerinin de Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan tedbir amaçlı açıklamalara uymaları konusunda özen göstermeleri olduğunu belirtti.

431 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle