Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner’in Başlattığı Dezenfekte Seferberliği Devam Ediyor

admin | 07 Temmuz 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde ilçede tedbir ve önlemleri en üst seviyeye çıkaran Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in başlattığı dezenfekte ve temizlik seferberliği devam ediyor.

Covid-19 ile mücadelede ilk günden itibaren dezenfekte ekipleri oluşturan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ilçenin dört bir yanını gece gündüz dezenfekte ettirdi. Ekipler dezenfeksiyon işlemlerini kamu kurum ve kuruluşlarında, toplu taşıma durak ve araçlarında, okullarda, ibadethanelerde, pazar alanlarında, sağlık merkezleri ve hastanede titizlikle gerçekleştirdi.

Her gün 10 mahalle dezenfekte ediliyor

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in ilçede başlattığı temizlik ve dezenfekte seferberliği merkeze uzak yakın tüm mahallelerde ara vermeksizin sürdürülüyor. İki ekip halinde göreve çıkan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 39 mahallesi bulunan ilçede her gün 10’un üzerinde mahallenin dezenfektesini gerçekleştiriyor. Mahallelerin düzenli aralıklarla dezenfeksiyonu, yıkama, mekanik araçlarla süpürme işlemleri yapılırken çöp konteynerlerinin dezenfekte çalışması ve mıntıka temizliği ile yabani ot temizleme işlemleri de eş zamanlı olarak yürütülüyor.

654 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle