Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner’den Halk Pazarında Yoğun Tedbir

admin | 09 Nisan 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ilçede kurulan halk pazarında yoğun tedbir ve önlemler alınması konusunda taviz vermiyor.

 Yoğun önlemler doğrultusunda gece boyu dezenfekte işlemi gerçekleştiren ekipler sabah pazar kurulmadan önce de alanda yerlerini alarak esnafı karşılıyor. Esnaflara eldiven, dezenfektan, bone ve maske dağıtımı gerçekleştiren ekipler tezgahların da sosyal mesafeye uygun olarak kurulmasını sağlıyor.

Pazar alanına giriş ve çıkış noktalarını belirleyerek kontrol altına alan ekipler bu noktalarına el dezenfektanları yerleştirerek vatandaşların kullanımına sunuyor.

Vatandaşların ateş ölçümlerini yaparak Pazar alanına girişlerini sağlayan ekipler aynı zamanda maske kontrolü yapıyor ve vatandaşlara kendilerini ve çevrelerini korumaları adına ürünleri elle temassız bir şekilde almaları konusunda önleyici tedbir ve bilgilendirmelerde bulunuyor.

Esnaf ve vatandaşlar kendilerini pazarda karşılayan ekiplere memnuniyetlerini dile getirerek ilk günden itibaren salgına karşı ilçede gösterdiği hassasiyet, pazarda aldığı önlemler için Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’e çok teşekkür ettiklerini belirttiler.

Vatandaşların pazar alışverişlerini daha sağlıklı ve güvenli ortamda yapmaları için ekipler gün boyu pazarda kontrollerine devam ediyor.

649 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle