Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Sporcu Gençlerle Bir Araya Geldi

admin | 27 Aralık 2019 | Eğitim, Gündem, Sağlık, Spor A- A+

“Geleceğimiz Sporla Büyüsün İstiyoruz” sözleriyle, çocuklar ve gençler için ilçede spor kursları açan, sporu ve sporcuyu destekleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner sporcu gençlerle bir araya geldi.

Gençliğin geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Başkan Mesut Üner, Çatalca Belediyesi Kültür Evi’nde gerçekleşen sporcu gençlerle buluşmasında, belediyenin gençliğe yönelik ve genel hizmetleri hakkında detaylı bilgiler vererek gençlerin görüş ve önerilerini aldı.

Gençlere ve sporculara destek veren Başkanımıza teşekkür ederiz

Gençlerle spor yapmanın önemine dair de konuşan Belediye BaşkanıMesut Üner konuşmasında; “Bizler ilçemizdeki çocuklarımızı, siz değerli gençlerimizi spora teşvik etmek ve geleceğin sporcularını yetiştirmek için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Çatalca Belediyesi olarak sizlere daha güzel yarınlar hazırlayabilmek için sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler yapıyoruz. Spor yapmak sizlere motivasyon, mücadelecilik, stratejik düşünme gibi yetiler kazandıracak, özgüveni yüksek, daha sağlıklı bireyler olarak yetişmenize vesile olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’e gençlere ve sporculara verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden genç sporcular Başkan Mesut Üner ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

360 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle