Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

admin | 28 Aralık 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner okul ziyaretleri kapsamında son olarak Şehit Mümin Demiralp Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni, Kestanelik İmam Hatip Ortaokulu’nu ve Kestanelik İlkokulu’nu ziyaret etti.

Eğitime verdiği önemi yaptığı çalışmalarla gösteren Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner günlük programı içerisinde okulları da ziyaret etmek için özen gösteriyor.

Şehit Mümin Demiralp Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Mesut Üner okul yönetimi ve öğretmenler tarafından karşılandı. Ziyarette geçtiğimiz günlerde okulun, Kestanelik Çok Programlı Anadolu Lisesi olan isminin Şehit Mümin Demiralp Çok Programlı Anadolu Lisesi olarak değiştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mesut Üner, “Vatan, millet, bayrak uğruna canlarını esirgemeyen şehitlerimizin isimlerini ilelebet yaşatacağız” sözlerine yer verdi.

Eğitime destek olmak amacı ile bugün yaptığı ziyaretlerde Şehit Mümin Demiralp Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde, Kestanelik İmam Hatip Ortaokulu’nda ve Kestanelik İlkokulu’nda okul müdürleri ve öğretmenlerle sohbet eden Başkan Mesut Üner, talep ve önerileri dinleyerek,  okulda yürütülen faaliyet ve etkinliklere ilişkin de bilgiler aldı.

Sınıfları, spor salonlarını tek tek gezen Başkan Mesut Üner’e öğrenciler yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinde bulundu. Öğrenciler ile konuşan, şakalaşan, masa tenisi oynayan Başkan Mesut Üner, öğrencilere derslerine çok çalışmaları nasihatinde bulundu.

313 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle