Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor

admin | 10 Ocak 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi kapsamında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Toplumun her kesimine sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı ile görevini sürdüren Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner bu doğrultuda Çatalca’da daha önce yapılmamış birçok projeyi hızlı bir şekilde hayata geçirdi.

“Gençler Başkanla Buluşuyor Projesi” ile Çatalca Belediyesi Kültür Evi’nde gençlerle bir araya gelen ve onların görüş, öneri, fikir ve projelerini dinleyen Başkan Mesut Üner, bu hafta da Çatalca Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Gençleri ve bu projeyi çok önemsediğini belirten Başkan Mesut Üner, öğrencilerle uzun süre sohbet etti, sorularına samimi yanıtlar vererek tavsiyelerde bulundu.

Sizlerin öncelikle iyi bir birey olarak yetişmeniz önemli

Hayatın her döneminde başarıya giden yolun gayret, emek ve sabır basamaklarından geçtiğini belirten Başkan Mesut Üner, planlı ve programlı çalışmanın ve okumanın önemine değindi. Öğrencilerden ileride iyi bir meslek sahibi olmalarının yanında, öncelikle çok iyi bir birey olmalarını isteyen Başkan Mesut Üner, bu amaçla ilçede eğitime her türlü desteği verdiklerini, Sürekli Eğitim Merkezini hayata geçirdiklerini ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için sanatsal ve sportif alanda eğitim alabilecekleri kurslar açtıklarını belirterek gençlere boş zamanlarında bu tür faaliyetlere katılmaları önerilerinde bulundu.

Fikir alışverişinde bulunulan toplantı sonunda öğrenciler kendilerini düşünerek böyle bir proje yapan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’e teşekkür ettiler.

307 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle