Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Dereceye Giren Okullara Ödüllerini Verdi

admin | 05 Mart 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Sıfır Atık ve Geri Dönüşüme yönelik yarışmada dereceye giren okullara ödüllerini takdim etti.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in geri dönüşüme verdiği önem doğrultusunda Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede çeşitli yarışmalar düzenleniyor. Sıfır Atık ve Geri Dönüşüme yönelik Okullar Arası Ambalaj Atıkları Toplama Yarışması’nda dereceye giren okullar belli oldu. 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılında düzenlenen yarışmada dereceye giren okullara ödülleri Başkan Mesut Üner tarafından verildi.

Belediye Başkanı Mesut Üner dereceye giren tüm okulları ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Başkan Mesut Üner, Okullar Arası Ambalaj Atıkları Toplama Yarışması’nda 1. olan Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne 5 bin, 2. olan Ferhatpaşa İlkokulu’na 3 bin ve 3. olan Subaşı İlkokulu’na bin liralık ödüllerini takdim ederek tebriklerini iletti.

Geri Dönüşüm için Yarışmalar Yeniden Başlıyor

Başkan Mesut Üner’in talimatları ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri işbirliğinde en çok; Ambalaj Atığı, Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil toplayan okullar yeni öğretim yılı sonunda da birbirinden güzel ödüllerin sahibi olacak.  Yarışmalar konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlar (0212) 789 75 75 numaralı telefonu arayarak Çatalca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile iletişime geçebilirler.

420 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle