Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Çatalca’ya bir sosyal tesis daha kazandırıyor

admin | 05 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Vatandaşlara layık oldukları hizmetleri sunmak için hayata geçirdiği projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca’ya modern bir sosyal tesis daha kazandırıyor.

Çatalca’da Başkan Mesut Üner ile birlikte başlayan hizmet atağı durmaksızın devam ediyor. Birbiri ardına büyük projeleri hayata geçirerek Çatalca’da büyük bir değişim ve gelişim başlatan Mesut Üner vatandaşlar için Çatalca’da sosyal tesisler yapmayı da sürdürüyor.

Doğal güzellikleri zengin yeşil dokusu, havası ve suyu ile adından söz ettiren Çatalca’da vatandaşların en çok istediği ve ihtiyaç duyduğu sosyal yaşam alanları eksikliğini gidermek için birçok projeyi eş zamanlı olarak başlatan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, mahalleleri sosyal tesislerle buluşturuyor.

Çanakça Mahallesi’nde  19.560 metrekare toplam alanda projelendirilerek yapımına başlanan çok amaçlı sosyal tesis vatandaşların düğün, nişan, sünnet gibi birçok organizasyonuna ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

“Vatandaşların  Beklentilerini Bir Bir Yerine Getiriyoruz”

Mahallelere kazandırılan meydanların, parkların, yaşam alanlarının, sosyal tesislerin, 7’den 70’e tüm vatandaşlara hizmet sunduğunu belirten Başkan Mesut Üner, “Çanakça Mahallemizde sosyal tesisin yapılacağı alanda incelemelerde bulunarak, “Çatalca’mızda vatandaşlarımızın en çok istediği ve ihtiyaç duyduğu sosyal yaşam alanları eksikliğini gidermek için birçok projeyi eş zamanlı olarak başlattık ve her geçen gün yeni bir projeye daha başlıyoruz. Rutin belediyecilik hizmetlerimiz dışında yepyeni projelerimizle ilçemizi geliştiriyor, eğitimden kültüre, spordan sosyal faaliyetlere kadar vatandaşlarımıza birçok alanda hizmet veriyoruz. İlçemizde sosyal yaşam alanları olmadığını belirten halkımızı ilçe merkezimizde Millet Bahçemizle, Cem Kara Yaşam Vadimizle, içerisinde birçok spor aktivitelerinin yapılacağı Spor Adamızla buluşturmak için yaptığımız çalışmalar hızla devam ediyor. Mahallelerimize vatandaşlarımızın sosyal yaşam alanları olacak meydanlar, parklar, sosyal tesisler yapıyoruz.

Çanakça Mahallemizde yap-işlet-devret modeliyle daha önce verilen ve enkaz devraldığımız alana modern bir sosyal tesis yapıyoruz. En kısa zamanda çalışmaları tamamlayarak, bölge sakinlerinin hizmetine sunacağız. Hemşerilerimizin ailece keyifle vakit geçirebilecekleri sosyal tesisimiz açık ve kapalı alanıyla, düğün, nişan, sünnet gibi birçok organizasyona ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Şimdiden hayırlı ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuşarak tesisin hizmete girmesiyle bölgenin sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda büyük bir kazanım sağlayacağını vurguladı.

19 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle