Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner Bağlama Kütüğü Ruhsatlarını Hayırlı Olsun Dilekleriyle Verdi

admin | 30 Ocak 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ruhsat işlemlerini tamamlayan tekne sahibi vatandaşlara düzenlenen törenle Bağlama Kütüğü Ruhsatlarını verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından Bağlama Kütüğü kayıtlarının yapılması konusunda yetkilendirilen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ilk Bağlama Kütüğü Ruhsatlarını tekne sahibi vatandaşlara teslim etti.

Çatalca Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanı Mesut Üner, ilçeye yapılacak Balıkçı Barınağı hakkında da bilgilendirmede bulundu.

Balıkçı Barınağı tüm ilçemize ve bölgemize hizmet verecek

Balıkçı barınağının tüm ilçeye ve bölge halkına hizmet edecek bir merkez olacağının altını çizen Başkan Mesut Üner sözlerinde,  “Yalıköy’de hayata geçireceğimiz Balıkçı Barınağının projeleri hazırlanıyor, bitme aşamasına gelindi. Projeler hazırlandıktan sonra imar planlarına işlenecek ve ihalesini gerçekleştireceğiz. İlçemiz güzel bir balıkçı barınağına sahip olacak. Sadece Yalıköy değil tüm mahallelerimiz ve bölge balıkçıları için büyük bir avantaj olacak. Bugün burada bir ilki gerçekleştirerek tüm belgeleri eksiksiz tamamlayan ve teknesini belgelendiren tekne sahibi vatandaşlarımıza bağlama kütüğü ruhsatlarını veriyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

279 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle