Hoşgeldiniz  

Başkan Akgün: Ülkemizin geleceği için yılmadan çalışacağız!

admin | 30 Aralık 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem A- A+

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün CHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı’nın 12’inci Olağan Kongresi’ne katıldı.

Başkan Akgün, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye’nin umudu olduğunu belirterek: “Ülkemizde ilk önce 1965’li, 70’li yılların demokrasisini tesis etmeye çalışacağız. Ondan sonra demokrasiyi daha ileri götürmenin yollarını arayacağız. Demokrasi ve Cumhuriyet inancımız doğrultusunda ülkemizin geleceği için yılmadan, usanmadan çalışacağız” dedi.

Divan başkanlığını Karabat yaptı

Büyükçekmece Worldpoint’te düzenlenen 12’inci Olağan Kongre Toplantısı’nda divan başkanlığını CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat yaptı. 

Kongreye CHP Milletvekili Sibel Özdemir, CHP Milletvekili Gülizar Emecan, CHP 24. Dönem Milletvekilleri Umut Oran ve Süleyman Çelebi’nın yanı sıra çok sayıda parti üyesi katıldı. 

“2020’nin Kasım’ından önce seçim olacak”

Türkiye’yi 2020 senesinde sosyolojik ve ekonomik açıdan zor bir dönemlerin beklediğini söyleyen Başkan Akgün sözlerine şu şekilde devam etti: “2020 Türkiye’de hatta belki de dünyada siyasi açıdan Türkiye’de ise sosyolojik ve ekonomik açıdan zor bir yıl olacak. 2020’nin Kasım’ından önce bu ülkede seçim olacak. CHP’nin bu seneyi çok daha fazla hazırlıklı geçirme zorunluluğu var. Umutsuzluk yok. Demokrasimizin, Cumhuriyetimizin, Atatürk’ün kurup bize emanet ettiği bu güzel rejimin devamını sağlamak için CHP olarak ülkenin umudunu boşa çıkartmamak için mücadele vermek zorundayız. 2020 yılının tüm insanlığa ve ülkemize önce barış, sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.”

330 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle