Hoşgeldiniz  

ANTİ AGING MUCİZESİ

admin | 22 Mart 2021 | KADIN AKTÜEL A- A+

Dermapen ve Dermaroller 

Derimize dışardan kullanılan ürünlerin deri altına geçişini 200 kata kadar artıran bir sistemdir. Kullanılan ürünlerin derideki etkisini artırır. Yani kollagen, elastin, fibronektin, hyalüronik asit üretimini sağlayarak anti-aging etkisi yaratıyor.

Bu sistem yüzdeki lekeler, skarlar, cilt mimik çizgileri, akne izleri, gözenekleri sıkılaştırma da cilt çatlaklarını hafifletmede, yanık, yara izlerini hafifletmek için uygulanan cildin bariyer özelliğine hasar vermeyen zararsız bir yöntemdir.

İşlem sonrası kişi sosyal günlük hayatına devam edebiliyor. Sonrasında ağrıya neden olmaz ve vücudun her bölgesinde yüz, boyun, dekolte, sırt, kalça, saçlı deride kullanılan bir yöntemdir.

ANTİ SELÜLİT ONARIMINDA BİLİNMESİ GEREKEN EVRELER

Bizler selülit in üç evresini biliyoruz ve selülitin giderilmesi için yaptığımız uygulamalardan önce bu analizi iyi yapmak zorundayız.

1 EVRE: HAFİF SELÜLİT; 

Burada kozmetik imkânlar,  masajlar ve elektro kozmetik yardımı ile çok iyi sonuçlar sağlanabilir.

Selülit sadece bölgeye çimdik testi ile gözle görülebilir hale gelir.

2EVRE:ORTA DERECE SELÜLİT;

Ciltte Portakal görünümü vardır ve kişi yatar pozisyonda ortaya çıkar. Çoğunluk venöz damar sorunu ve lenfpatik bir problem vardır, cildi çimdiklerken hafif bir acı hissi vardır. Burada büyük bir dikkat gerekli ki bu bakım sonrası ciltle gözle görülür bir iyileşme oluşuyor 

3 EVRE: YOĞUN SELÜLİT

Buradaki nebde dokusu belirgin bir şekilde ayakta bile gözle görülür bir şekildedir. Bununla birlikte ödemler, güçlü varisler ve kısmen tahrip olmuş bağ dokusu lifleri görülür. Burada bir kalp damar cerrahisi uzmanına görünmek gerekir.

Kozmetik başarıdan ziyade en başta müşterimizin sağlığı önemlidir. 

Botox, Mezoterapi, Gençlik aşısı, Dudak Dolgusu, Gözaltı dolgusu, Dermapen, Cilt gençleştirme, Fransız Askısı.

BOTOX: Yüzde mimik hareketleri ile oluşan çizgilerin giderilmesi, bölgesel terlemenin durdurulması amacıyla kullanılan kozmetik dermotolojide kullanılan  oldukça popüler bir uygulamadır.

MEZOTERAPİ: Ciltte gelişen yüzeysel kırışıklıklar, lekeler, matlık, saç dökülmeleri gibi şikâyetlerin ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan bir yöntemdir.

GENÇLİK AŞISI: Hyalüronik asit ve çeşitli vitaminlerin cilde enjekte edilmesiyle birlikte parlak bir cilt görünümü sağlamak için uygulanır.

DUDAK DOLGUSU: Dudakları istenilen form ve boyuta getirmek için kullanılan hyarülonik asit içeren dermal dolgu maddelerinin enjeksiyonu ile yapılan bir kozmetik dudak şekillendirme yöntemidir.

GÖZALTI DOLGUSU: Gözaltlarındaki oluklanma ve gözaltında görülen Renkli halkalanmalarda görünümü hafifleten geçici bir dolgu maddesidir.

CİLT GENÇLEŞTİRME: Cilde daha aydınlık daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmak mevcut leke ve çizgilerin hafifletilmesi için kullanılan çeşitli uygulama yöntemleridir.

Bunlar: Çeşitler lazerler, altın iğne, odaklı ultrason, Dermapen, PRP ve mezoterapi gibi uygulamalardır.

FRANSIZ ASKISI: Yaşın ilerlemesi sonucu elastikiyetin kaybolması, kilo alımları, yüz felci gibi problemlerde yüzde oluşan sarkmalar ve yüz ovalinin düzeltilmesi için uygulanan dayanıklı ve esnek ipler ile yapılan ameliyatsız yüz germe işlemidir.

EN GÜZEL GİYSİMİZ CİLDİMİZDİR ONA DEĞER VERELİM, DEĞER KATALIM GEÇ KALMADAN GENÇ KALALIM SEVGİLER…

ESSE CLİNİK GÜZELLİK MERKEZİ 

EĞİTMEN GÜZELLİK UZMANI

MEHTAP BÜTÜNER 

249 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle