Hoşgeldiniz  

Trakya Birlik Üreticinin Yanında

admin | 29 Nisan 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Bölgemizde ayçiçek ekiminin başladığı bugünlerde Çatalca Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi ortak ve müşterilerinin tarımsal ve hayvansal girdilerini temin etmeye devam ediyor. Çatalca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Seyfettin Üner “Tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de etkisini göstermeye başlayan Covid-19 pandemisi ile mücadele kapsamında, ülkemizin gıda güvenliği, halkımızın sağlığı ve refahı  açısından stratejik öneme sahip tarım ve gıda sektörünün önemli paydaşlarından biri olmanın bilinci ile faaliyetlerimize Hükümetimizin aldığı tedbirler ve planlamalar çerçevesinde hijyen tedbirlerini en azami seviyede alarak kesintisiz olarak devam ediyoruz. Bu süreçte ürünlerimizin halkımıza ulaştırılmasında bize destek olan ve tarımsal üretimlerini sürdürmek noktasında canla baş

la çalışan üretici ortaklarımıza, müşterilerimize ve işinin başında olan tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.” dedi.


          Covid 19 tedbirlerinin başladığı son bir aylık süreçte  ortak ve müşterilerimizi mümkün olduğunca kooperatife gelmeden telefon ile sipariş alarak ihtiyaçlarını gidermeye çslışıyoruz. Bu süreç içerisinde tüm personelimiz canla başla çalışarak ortak ve müşterilerimizin tohum gübre ve yem ihtiyaçlarını evlerinde teslim etmişlerdir. Hafta sonları sokağa çıkmanın kısıtlandığı günlerde üretimin devamlılığı açısından kooperatifimiz hizmet araçları ile çalışanlarına izin veren  başta Kaymakamımız İnce Sezer Becel  ve Tarım Ve Orman İlçe Müdürü Kadir Güngör olmak üzere Hıfsı Sıhha Kurulu’na çiftçimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Kooepratifimiz Hizmet Binasını dezenfekte eden Çatalca Belediyesine başta Belediye Başkanı Mesut Üner  olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum.

537 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle