Hoşgeldiniz  

PAZARDA SIKI ÖNLEM ALINDI

admin | 30 Nisan 2020 | Asayiş, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in salgın tehlikesini en aza indirmek için aldığı yoğun tedbir ve önlemler kapsamında ekipler sabahın ilk ışıklarıyla birlikte pazar alanında yerlerini aldı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri esnafları karşılayarak tezgâhların sosyal mesafeye uygun olarak dizilmesini sağlarken, esnaflara el dezenfektanı ve maske dağıtımında bulundu.

Pazar alanına giriş ve çıkış noktaları belirlendi ve vatandaşların yoğunluk oluşturmayacak şekilde alana girişleri kontrol altına alındı ve maske kullanımı kuralına uygunlukları denetlendi.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince vatandaşların ateş ölçümleri yapılarak Pazar alanına girişleri sağlanırken aynı zamanda yerleştirilen el dezenfektanı stantları ve dezenfektan paspası da vatandaşların hizmetine sunuldu.
Ekipler pazardaki ürünlerin el ile seçilerek alınmaması için sıkı kontrollerde bulunurken vatandaşların bu konuda hassasiyet göstermesi için uyarı notları tezgâhlara yerleştirildi.

Ekipler pazar saatleri boyunca vatandaşların sağlıklı ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için kontrollerine devam edecek. Kendi ve çevrenizin sağlığı için lütfen önlem ve tedbirlere uyalım.

526 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.