Hoşgeldiniz  

İFTARLIK SICAK YEMEKLERİ EVLERİNE TESLİM EDİLİYOR

admin | 29 Nisan 2020 | Asayiş, Foto Galeri, Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin iftarlık sıcak yemeklerini evlerine teslim ediyor. Ramazan boyunca günde 2 Bin kişi Belediye aşevinden çıkacak sıcak yemeklerle iftarlarını açacak.

Çatalca  Belediyesi, bünyesinde hizmet veren aşevinden çıkan sıcak yemekleri ihtiyaç sahibi ailelerin iftar sofrasına gönderiyor. Daha öncesinden başlatılan bu uygulama Ramazan Ayı boyunca da sofraları sıcak yemeksiz bırakmayacak. Ekipler bu kapsamsa Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren Çatalca’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere iftarlık sıcak yemek teslim etti.

Belediyenin sunduğu hizmetler vatandaşların takdirini toplarken, Çatalcalı vatandaşlar hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mesut Üner’e teşekkür etti.

ÜNER: HER ZAMAN HALKIMIN YANINDAYIM

“Bu sene iftarlarımızda bir araya gelemesek de gönül sofralarımızda buluşuyoruz…” diyerek ülke olarak geçtiğimiz zor günleri atlatacaklarının altını çizen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Önemli olan kardeşliğimizi büyütmek, lokmamızı paylaşmak. Her gün Çatalca ailemizden 39 mahallemizde ihtiyacı olan 2000 vatandaşımıza ulaştırıyoruz sıcak yemeklerimizi. Bu günleri birlik, beraberliğimizle geçirecek ve nice iftar sofralarımızda yeniden binler, on binler bir araya geleceğiz” dedi.

274 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle