Hoşgeldiniz  

Çatalca Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti

admin | 01 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mart ayı Meclis Toplantısı’nın Çatalca’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Mesut Üner ardından gündem dışı söz alan Meclis Üyeleri, Mart ayı içerisindeki özel gün ve haftalarla ilgili mesajlarını iletti.

Meclis Toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

  1. Gündem maddesi olan “Belediyemiz Personel A.Ş.’nin temsil yetkisinin belirlenmesi ve sermaye artırımı” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  2. Gündem maddesi “İstanbul Kalkınma Ajansı 2021 yılı Girişimcilik Mali Destek Programı ve 2021 yılı Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı kapsamında, Çatalca Belediyesince proje hazırlamaya, projelere ortak olmaya Belediye Başkanına yetki verilmesi” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  3. Gündem maddesi “Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere 2(iki) adet motosiklet alımı” ile ilgili Zabıta Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  4. Gündem maddesi “İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü envanterinde bulunan 1 adet ambulansın ayniyatı ile belediyemize hibe olarak verilmesi” ile ilgili Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  5. Gündem maddesi “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’nün Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin güncellenmesi” ile ilgili teklifi oy birliği ile kabul edildi.
  6. Gündem maddesi “1/1000 ölçekli Yalıköy Mahallesi Uygulama İmar Planının görüşülmesi” ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü’nün teklifi oy birliği ile İmar Komisyonu’na havale edildi.

Çatalca Belediyesi 2021 Yılı Mart Ayı Meclisi 1. Birleşimi, 5 Mart 2021 Cuma günü saat 11.00’de toplanmak üzere sona erdi.

113 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle