Hoşgeldiniz  

Başkan Mesut Üner: Daha Mutlu ve Huzurlu Bir Çatalca İçin Çalışıyoruz

admin | 30 Temmuz 2020 | Asayiş, Foto Galeri, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in başlattığı projeler hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyerek denetimlerde bulunan Başkan Mesut Üner, yapımı devam eden projelerin yanı sıra yeni projelerin başlayacağını belirtti.

*Spora ve sporcuya desteğini esirgemeyen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, çocuklar ve gençler için ilçeye yeni bir Güreş Salonu kazandırdı. Sporcuların daha iyi koşullarda çalışma yapabileceği Güreş Salonunun yapımı tamamlandı.

*İlçedeki vatandaşların yıllardır istediği ve Başkan Mesut Üner ile inşasına başlanan Çatalca Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nun yapımı tüm hızıyla sürüyor.

*Başkan Mesut Üner’in projesi tamamlandığında yenilenmiş ve büyütülmüş haliyle İzzettin Stadı daha çok sporseverle buluşacak.

*Mahalle meydanları projeleri kapsamında Nakkaş Mahallesinden sonra Hisarbeyli Mahalle meydanında da başlatılan çalışmalarda çok kısa bir sürede sona yaklaşan Çatalca Belediyesi, peyzaj düzenlemeleri ile mahalleleri yeni ve modern bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor.

*Çatalca Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirten ve yeni yerlerine taşınmalarında ellerinden gelen desteği veren Başkan Mesut Üner, Şoförler Odası’nı ziyaret ederek hayırlı uğurlu olsun dileklerini iletti.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, yerinde incelediği çalışmaların yanı sıra Çatalca için yapmayı planladığı projeleri de yerinde değerlendirdi. Vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyen Başkan Mesut Üner, Çatalca için durmadan çalışmaya devam edeceğin bir kez daha belirtti.

125 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Marmara Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.